Posts Tagged with "vector"

Nice vector portfolio: Crisvector.com

Friday, July 17, 2009

0 Comments

Mooi  portfolio van vectorillustrator Cristiano Siqueira.(via @DriesSchaballie )

Continue reading...

Free icon sets

Tuesday, April 28, 2009

0 Comments

Pixeljunkies as whe are: altijd fan van een goede list van icons. Zeker leuke web application icons zijn gegeeerd

Continue reading...

Oscar Giminez Illustrator portfolio(update: nu met link)

Thursday, April 9, 2009

3 Comments

Werk van Oscar Giminez. Illustrations die me soms aan Hoogerbrugge doen denken, maar iets meer kleurrijk/fashion/gay (Update...nu met link)

Continue reading...

Team Fortress 2 fan girls

Tuesday, February 17, 2009

0 Comments

Remember Team Fortress 2? De half-life engine driven game van Valve met de cartoon characters. Arty fans hebben nu van alle stoere mannelijke karakters hun eigen ietwat vrouwelijkere één - twee versies gemaakt.

Continue reading...

Hoe onstaan files

Thursday, January 22, 2009

1 Comment

Een mooie (maar wat simpele) infografiek over het ontstaan van files

Continue reading...

Cool vector design t-shirts

Monday, December 8, 2008

0 Comments

Continue reading...

51JapaneseCharacters

Sunday, November 16, 2008

0 Comments

Continue reading...

The Star Wars Culture

Thursday, September 25, 2008

0 Comments

Continue reading...

Anatomie Lessen

Monday, September 1, 2008

0 Comments

Continue reading...

bomomo: DIY arty Farty wallpaper

Friday, July 4, 2008

0 Comments

Continue reading...